Sport.pl

Kapitan Zawiszy: Siłą Pogoni jest ofensywa

We wtorek (20.30) w kolejnym spotkaniu T-Mobile Ekstraklasy bydgoscy piłkarze na własnym stadionie zmierzą się z Pogonią Szczecin. - Musimy zrobić swoje. Czyli wygrać - zapowiada Jakub Wójcicki, kapitan Zawiszy.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Waldemar Wojtkowiak: Nie żałuje pan, że mecz z Pogonią jest dopiero we wtorek? Całe święta będziecie o tym myśleć.

Jakub Wójcicki: Termin absolutnie nie jest problemem. Będziemy mieć czas i na świętowanie z rodzinami i na treningi. A potem oczywiście mecz z Pogonią.

Przed nim będziecie znać już wszystkie wyniki tej kolejki.

- Do meczu z Pogonią nie za bardzo będziemy zwracać na nie uwagę. Liczy się tylko nasze spotkanie. Dopiero po jego zakończeniu spojrzymy na inne wyniki i mam nadzieję zobaczymy, że znowu udało nam się odrobić część strat. Ale by tak się stało, trzeba punktować we wtorek.

Pogoń ostatnio wygrała 3:0 z GKS-em Bełchatów. Teraz będzie chciała pójść za ciosem.

- Ich siłą jest ofensywna. W przednich formacjach mają bardzo dobrych piłkarzy. Ich musimy zatrzymać. Jakiś plan na pewno będzie. Najważniejsze jednak, by nie skupiać się na rywalu, a na własnej grze. Musimy zrobić swoje. Czyli wygrać z Pogonią.

Jeśli wygracie właściwie "dopadniecie" zespoły będące przed wami w tabeli.

- Cel jest taki, by punktować w każdym meczu. Potem po podziale ligi na grupy zobaczymy jaki mamy dorobek.

Więcej o:
Komentarze (14)
Kapitan Zawiszy: Siłą Pogoni jest ofensywa
Zaloguj się
 • dziewczyna_grzecha_warta

  Oceniono 29 razy 9

  Jacusiu! Pewnie dzisiaj biegłeś do kościółka ze święconką, pełną niebiesko-czarnych jajeczek i pomagałeś w pieczeniu placków, ale wiem, że w natłoku tych wszystkich obowiązków znajdujesz czas, by czytać forum. W związku z tym mam do Ciebie pytanie.
  Załóżmy, czysto teoretycznie oczywiście, bo o rzeczywistości, z wiadomych względów, mowy być nie może, że zostałeś hojnie obdarzony przez naturę i masz przez chwilę moc, by rządzić Zawiszą. Co robisz, korzystając z takich możliwości, o których oczywiście możesz pomarzyć, ale marzenia są piękne i mają czasami to do siebie, że się spełniają.
  Jacusiu, masz zatem niepowtarzalną okazję, żeby swoje piękne, choć nierealne, marzenia przedstawić tutaj, na forum przed tysiącami czytelników. W swoich rozmyślaniach możesz kompletnie odpłynąć. Możesz napisać o swoich najskrytszych pragnieniach, które siedzą Ci w głowie.
  Dodam, że właśnie Twoich marzeń brakuje mi do stworzenia idealnego portretu psychologicznego Twojej niebanalnej oraz niezwykle barwnej i fascynującej osoby. Pomożesz mi, bo piszę pracę na ten temat, a Ty jesteś moim cichym bohaterem?

 • fajnynamolo

  Oceniono 31 razy 5

  Jestem zszokowany!! Wchodzę na ZF a tam życzenia WIELKANOCNE.... Tylko dlaczego ten kurczaczek "oszczany" ?? Jestem Zawiszakiem! Żółtym kurczaczkom mówimy nie!

 • fajnymanolo

  Oceniono 20 razy -6

  Patologicznych zachowań szukajcie po swojej stronie, tam łatwiej je znaleźć niz u nas :) goulon-nazywa-go-klamca-zlodziejem

 • pantata

  Oceniono 15 razy -9

  0-3 Robak odrobaczy zawisze i napinka pikoli sie skonczy hahah

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX