Sport.pl

Kasy otwarte. Zawisza czeka na kibiców

W poniedziałek i wtorek będzie można jeszcze nabywać wejściówki na spotkanie Zawiszy z Pogonią Szczecin (wtorek, 20.30). Nadal trwa też akcja bydgoskiego klubu ?Słodki Smak Zwycięstwa?.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Wszyscy chętni mogą nabywać bilety w kasach klubowych dzisiaj (od 14 do 18) i we wtorek (od 9 do 21.30). Wejściówki można też kupić przez internet. Bydgoski klub przypomina również o akcji "Słodki Smak Zwycięstwa". Każdy, kto kupi słodycze na minimum 10 zł i zostawi je w kasie biletowej będzie mógł nabyć wejściówkę na mecz za złotówkę.

Więcej o:
Komentarze (18)
Kasy otwarte. Zawisza czeka na kibiców
Zaloguj się
 • 3ym

  Oceniono 28 razy 20

  Zawisza gol!

 • z1946b

  Oceniono 19 razy 5

  Zawisza czeka na kibiców, a kibice (prawdziwi a nie ci "najwierniejsi") czekają już na mecz!!!

  Tylko zwycięstwo Zawisza tylko zwycięstwo!!!

 • fajnymanolo

  Oceniono 54 razy -28

  Kibic nie jest głupi - osuch go nie kupi :) Chętnych wg.kupbilet brak,akcja pusty stadion trwa, szacunek dla kibiców gości za poparcie BOJKOTU!
  Ci co będą na stadionie niech nie zapomną kupić osuchowych szalików z pucharkiem zamiast herbu :) Kibolskie szale zostawcie w domach, nie zakładajcie ich nie bądźcie hipokrytami !!!

 • fajnymanolo

  Oceniono 49 razy -29

  Na tą chwilę mamy sprzedanych za czekoladę około 400 biletów WG, KUPBILET(uwzględniono bilety rozdane przez hostessy):-) Rekord frekwencji tuż,tuż :) Nie gra Lech Poznań to nikt osuchoteamu oglądać nie chce nawet za batonika :)

 • fajnymanolo

  Oceniono 56 razy -30

  Nie chcesz w Bydgoszczy dłużej SZKODNIKA ? Olewaj bilet za BATONIKA!
  BOJKOT !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX