Kto był najlepszy? Oceniamy Zawiszę po Pogoni [SONDAŻ]

W kolejnym spotkaniu T-Mobile Ekstraklasy bydgoscy piłkarze na własnym stadionie pokonali 2:1 Pogoń Szczecin. My oceniamy Zawiszę (skala od 1 do 10).
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Grzegorz Sandomierski - 7

Kolejny dobry mecz w jego wykonaniu. Nie miał zbyt wiele do powiedzenia przy stracie gola. Popełnił właściwie tylko jeden błąd. Na szczęście Frączczak go nie wykorzystał. Poza tym Sandomierski bronił tak, jak zawsze ostatnio. Bez zarzutów.

Jakub Wójcicki - 7

W drugiej połowie raz miał kłopot z zatrzymaniem Frączczaka, ale poza tym radził sobie bardzo dobrze.

Andre Micael - 6

Nota byłaby nieco wyższa, gdyby w doliczanym czasie gry zatrzymał Robaka. Napastnik Pogoni ograł jednak Micaela i zdobył gola dla gości.

Luka Marić - 6

On też mógł zatrzymać Robaka, ale nie zdążył z asekuracją. Poza tym pewny i solidny. Ale w jego przypadku to żadna niespodzianka.

Sebastian Ziajka - 6

Nie bał się atakować. W I połowie jego dośrodkowania były bardzo groźne. Takiego Sebastiana Ziajkę chcielibyśmy oglądać częściej.

Iwan Majewski - 7

Pechowo, bo z urazem kończył spotkanie. Trudno sobie wyobrazić środek pola Zawiszy bez niego.

Mica - 6

Wszędzie go pełno. Czasami niefrasobliwy, ale tak zagrać i podać, jak on niewielu potrafi.

Cornel Predescu - 6

Momentami widać było niepewność na boisku. Zagrał, bo za kartki pauzował Kamil Drygas. Potencjał jednak ma i może być z niego sporo pożytku.

Bartłomiej Pawłowski - 7

Mógł zdobyć piękną bramkę. Alvarinho dośrodkował mu idealnie na głowę. Pawłowski uderzył jednak za mocno. Kilka razy wręcz ośmieszył piłkarzy rywali.

Alvarinho - 8

Plus na piękny strzał z rzutu wolnego. Świetnie gra na skrzydle. Dużo widzi i potrafi idealnie wrzucić piłkę lepiej ustawionym kolegom.