Wysokie noty. Oceniamy Zawiszę po meczu w Bełchatowie [SONDAŻ]

W kolejnym spotkaniu T-Mobile Ekstraklasy bydgoscy piłkarze pokonali 4:1 w Bełchatowie zespół GKS-u. My oceniamy graczy Zawiszy (skala od 1 do 10).
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Grzegorz Sandomierski - 6

Nie miał zbyt wiele do powiedzenia przy straconym golu. Niewiele miał również okazji do wykazania się. W tych nielicznych spisywał się bez zarzutu.

Sebastian Ziajka - 6

Często zapędza się na pole karne rywali i robi to coraz lepiej. Choć dośrodkowanie Maka przy golu na 1:0 poszło z jego strony.

Luka Marić - 6

Zagapił się przy golu na 1:0. Nie dostrzegł za sobą Piecha. Ale to był jego jedyny błąd w meczu. Potem grał już na swoim normalnym, wysokim poziomie.

Andre Micael - 7

Nie było go w polu karnym, gdy padł gol dla GKS-u. Kilka jego interwencji to już klasa międzynarodowa. Nie boi się atakować rywali wślizgiem. Robi to tak pewnie, że nie ma mowy o faulu.

Jakub Wójcicki - 7

Trochę mało było jego rajdów na połowę rywali, ale akurat tym razem nie były najbardziej potrzebne. W defensywie bez zarzutu.

Iwan Majewski - 7

Biegł za Piechem, ale nie przeszkodził mu w zdobyciu gola. Raz fatalnie podał i mogło być groźne. To trochę obniża jego i tak wysoką ocenę. Poza nielicznymi wpadkami rządził i dzielił w środku pola.

Alvarinho - 8

Po raz drugi z rzędu ustawił piłkę i trafił z rzutu wolnego do siatki. Dla niego nie ma straconych piłek. Metamorfoza, jaką przeszedł zimą, jest niesamowita.

Mica - 8

Dwa gole, a drugi był po prostu piękny. Aż trudno uwierzyć, że ten piłkarz jesienią grał głównie w czwartoligowych rezerwach.

Bartłomiej Pawłowski - 6

Ładny strzał w poprzeczkę. Potem starał się, ale momentami grał trochę zbyt indywidualnie.

Jakub Świerczok - 7

Zagrał z konieczności, gdy okazało się, że musi zastąpić Cornela Predescu. Ciężko pracował w środku pola i zdobył piękną bramkę.

Josip Barisić - 7

Gola nie zdobył, ale to on wymieniał piłkę z Micą, gdy Portugalczyk trafił na 2:0. Dużo widzi na boisku, co czyni go niezwykle przydatnym graczem.

Sebastian Kamiński - 6

Czuje się coraz pewniej na boisku. Powoli z piłkarza I-ligowego staje się zawodnikiem ekstraklasowym.

Kto był najlepszym piłkarzem Zawiszy w meczu z GKS-em Bełchatów?