Zawisza przed Legią. Treningi ponownie na Sielskiej

Cztery dni do meczu w Warszawie. Zawodnicy bydgoskiego klubu rozpoczęli najważniejszą część przygotowań przed spotkaniem z liderem i mistrzem Polski.
- Złapaliśmy kontakt z drużynami, które gonimy, i teraz nie możemy odpuścić. Nie chcemy, żeby ta nasza ciężka praca poszła na marne. Cały zespół pracuje bardzo ciężko i to daje efekt. Ta forma nie przyszła "ot tak", ciężko przepracowaliśmy okres przygotowawczy i uwierzyliśmy, że możemy się utrzymać - mówi bramkarz Zawiszy Grzegorz Sandomierski dla klubowej strony Wkszawisza.pl

W środę zawiszanie wyjechali na zajęcia na stadionie przy ul. Sielskiej. Trenują w Fordonie z powodu kłopotów z boiskami treningowymi na ul. Gdańskiej.

- Nie mówiłem o tym wcześniej, ale my od początku okresu przygotowawczego mamy duży problem z boiskami. Nie mamy gdzie trenować. Nasze boisko treningowe jest cały czas remontowane. Dopiero w ostatnim okresie, od Wielkanocy, korzystamy z obiektu przy Sielskiej. Tam jest niezłe boisko. Mogliśmy potrenować i płynność gry jest lepsza - ocenia Rumak.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz