Oceniamy Zawiszę po meczu w Warszawie z Legią [SONDAŻ]

Bydgoscy piłkarze przegrali pierwsze w tym roku spotkanie w T-Mobile Ekstraklasie. W Warszawie Zawisza uległ 0:2 Legii. My oceniamy naszych piłkarzy. Skala od 1 do 10.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Grzegorz Sandomierski - 8

Dwa razy wyjmował piłkę z siatki, ale gdyby nie on Zawisza przegrałby w Warszawie nie 0:2, a 0:7. W pierwszej połowie doskonale obronił najpierw strzał Vrdoljaka, a później dwie dobitki Saganowskiego.

Sebastian Ziajka - 4

Nie upilnował Żyro przy pierwszym golu dla Legii. W całym meczu pomocnik Legii za łatwo go ogrywał.

Luka Marić - 5

Grał poprawnie, choć momentami było za nerwowo na naszym polu karnym.

Andre Micael - 5

Nieco pewniejszy niż kolega. Ładnie wślizgiem odebrał piłkę Kucharczykowi na polu karnym.

Jakub Wójcicki - 4

Niestety drugi gol dla Legii to jego zasługa. Fatalny kiks Wójcickiego sprawił, że Kucharczyk zdobył bramkę.

Iwan Majewski - 5

Ocena byłaby wyższa, gdyby nie straty na początku meczu. Szkoda, że nie wykorzystał świetnej okazji z pierwszej połowy.

Kamil Drygas - 5

Starał się, biegał, ale momentami było trochę za dużo chaosu w jego grze.

Bartłomiej Pawłowski - 3

Bardzo słaby występ. Bał się brać odpowiedzialność na swoje barki.

Alvarinho - 5

Zdecydowanie jego najsłabszy mecz w tym roku. Jeszcze na początku prezentował się nieźle, ale później gasł z każdą minutą.

Mica - 5

To miał być jego mecz. Zaliczył kilka pięknych asyst, ale ogólnie kreowanie gry wychodziło mu średnio.

Jakub Świerczok - 4

Jeden strzał na bramkę to trochę za mało. Dostał szansę gry od pierwszej minuty i raczej jej nie wykorzystał.

Sebastian Kamiński - 4

Zmienił Pawłowskiego, ale nie odmienił oblicza gry Zawiszy. Raz ładnie strzelił. I to właściwie tyle.