Piłkarze Zawiszy na liście życzeń klubów z ekstraklasy

Grzegorz Sandomierski i Jakub Wójcicki pomimo spadku z bydgoskim zespołem do I ligi w kolejnym sezonie będą mieć znowu okazję gry w ekstraklasie.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Sandomierski znalazł się z kręgu zainteresowań Cracovii. Jak podaje dzisiejszy "Przegląd Sportowy" trener Jacek Zieliński szuka bramkarza, który mógłby rywalizować z Krzysztofem Pilarzem. Listę życzeń klubu z Krakowa otwiera obecny jeszcze zawodnik Zawiszy.

Występujący na boku obrony Jakub Wójcicki jest jednym z piłkarzy, którzy mogliby trafił do Białegostoku. - Być może są takie rozmowy, ale żadnych konkretów jeszcze nie ma - mówi Agnieszka Syczewska, rzecznik prasowy Jagiellonii. W tym wypadku problemem mogą być pieniądze. Wójcicki ma bowiem jeszcze ważny kontrakt z bydgoskim klubem. Jagiellonia miałaby go wykupić z Zawiszy.

Przypomnijmy, że pierwszym graczem, który po spadku do I ligi opuścił Bydgoszcz jest Portugalczyk Andre Micael. Środkowy obrońca postanowił opuścić Polskę i wrócić do ojczyzny. W nowym sezonie bronić będzie barw Moreirense.