Zawisza wznowił treningi. Kto się pojawił w klubie?

Siedemnastu piłkarzy wybiegło na pierwszy trening bydgoskiej drużyny po spadku do I ligi. Zajęcia poprowadził trener Mariusz Rumak. Czy zostanie w Zawiszy? Tego dowiemy się w ciągu tygodnia.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Poniedziałek był dniem powrotu do zajęć dla naszych piłkarzy. Przed godziną 10 wszyscy byli już na miejscu. W szatni zebrało się siedemnastu zawodników i cały sztab szkoleniowy. Kilka minut później dołączyli do nich większościowy właściciel Zawiszy Radosław Osuch i dyrektor sportowy Łukasz Skrzyński. Rozmowy trwały niespełna godzinę.

- Powiedziałem, że do 30 czerwca normalnie trenujemy. Potem kilku piłkarzom kończą się umowy i zobaczymy, co dalej - mówił po wyjściu z szatni Osuch.

Piłkarze na boisku treningowym rozpoczęli pierwsze przed nowym sezonem zajęcia. W tej grupie byli: Wojciech Kaczmarek, Damian Węglarz, Jakub Wójcicki, Kamil Drygas, Łukasz Nawotczyński, Paweł Strąk, Alvarinho, Giorgi Alawerdaszwili, Jakub Świerczok, Jakub Smektała, Sebastian Ziajka, Sebastian Kamiński, Jakub Łukowski, Arkadiusz Gajewski, Damian Ciechanowski, Bartłomiej Pawłowski i wracający z wypożyczenia do Kotwicy Kołobrzeg Korneliusz Sochań.

Wkrótce do tego grona dołączą Mica i Iwan Majewski. W nowym sezonie w barwach naszej drużyny na pewno nie zobaczymy Andre Micaela, Grzegorza Sandomierskiego (obaj znaleźli już sobie nowych pracodawców), Cornela Predescu, Cristiana Pulhaca, Stefana Denkovicia, Luki Maricia i Josipa Barisicia. Ten ostatni ma trafić do Piasta Gliwice.

Bardzo możliwe, że do tego grona dołączy któryś z piłkarzy, którzy pojawili się na poniedziałkowych zajęcia.

W ciągu tygodnia powinna wyjaśnić się kwestia dalszej pracy w Bydgoszczy trenera Mariusza Rumaka.