Sport.pl

Pierwszy sparing Zawiszy. Znamy już godzinę

W sobotę o 10.30 piłkarze Zawiszy zagrają pierwszy sparing. Rywalem jest Olimpia Grudziądz.
Zespół Olimpii zajął 4. miejsce w I lidze w minionym sezonie. Bydgoszczanie po niemal dwóch tygodniach od powrotu do treningów sprawdzą swoje umiejętności na boisku. Nie wiadomo, jaki będzie skład jedenastki. Z klubu odeszło 13 zawodników. Trener Mariusz Rumak będzie dysponował piątką piłkarzy, którzy stale występowali w ekstraklasie (Kamil Drygas, Mica, Alvarinho, Jakub Smektała, Sebastian Kamiński). Sprawdzeni będą także młodzi gracze, jak bramkarz Damian Węglarz, oraz kilku zawodników testowanych.

Więcej o:
Komentarze (17)
Pierwszy sparing Zawiszy. Znamy już godzinę
Zaloguj się
 • krecik311

  Oceniono 5 razy 5

  @jaca2014
  Jacuś parówo, że zacytuję twoje wypociny "Rozpacz po ekstraklasie i wydymanie ze składem ogranicza twoje postrzeganie" i odniosę się do kwestii dymania. Zadam pytanie wprost: podymałeś już staruszku czy nie? Drogie koleżanki i koledzy, przestańcie dyskutować z oszołomem, bo 50-letni facet, który szuka kobiety na flirtaku to zjawisko żenujące, a wśród kibolstwa pewnie się dowartościowuje, myśląc, że jest ich częścią choć nikogo i nikt go nie zna. To taki typ pierdoły, typowy polski zgrzybiały zrzęda. Nie karmcie proszę trolla to sobie pojdzie. A gdyby jakaś samotna pani, szukała silnego, inteligentnego i nad wyraz elokwentnego gawędziarza, który błyskotliwie odnajdzie się w każdym temacie, a nie przeszkadza parszywa morda i spojrzenie skrzywdzonego w dzieciństwie chłopca - to proszę bardzo: lirtak.pl/profile/show/jaca2014-2017129.html - tylko uwaga: lubi prezenty - szczególnie różowe króliczki i ciasteczka - serduszka. ŻENUA GOŚCIU! Buahaha...

 • jaca2014

  Oceniono 48 razy -16

  Borakiewicz wystukał na klawiaturze :

  "Trener Mariusz Rumak będzie dysponował piątką piłkarzy, którzy stale występowali w ekstraklasie (Kamil Drygas, Mica, Alvarinho, Jakub Smektała, Sebastian Kamiński).

  To może dziennikarzol napisze ile minut grał w ekstraklasie Jakub Smektała czy Sebastian Kamiński, dzięki czemu można napisać że "stale występowali" w ekstraklasie.
  Żenada i zakłamywanie rzeczywistości.
  Zapomniał napisać o zdobyciu PP i Superpucharu przez Osucha i jego drużynę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX