Zawisza gra dzisiaj. A większość rywali walczyła w sobotę

Aż siedem z dziewięciu spotkań 3. kolejki piłkarskiej I ligi odbyło się w sobotę. W najciekawszym meczu Arka pokonała 1:0 w Gdyni GKS Katowice.
Gola w 90. minucie zdobył Tadeusz Socha. Ostatnia minuta spotkania nie dla wszystkich była jednak szczęśliwa. W Sosnowcu właśnie tuż przed końcowym gwizdkiem rzutu karnego nie wykorzystał Michał Fidziukiewicz i Zagłębie przegrało 2:3 z Wigrami Suwałki.

Dzisiaj rozegrane zostaną dwa mecze. Wśród nich jest ten, który najbardziej interesuje kibiców w Bydgoszczy. Na stadionie w Pruszkowie Pogoń Siedlce zmierzy się (17) z Zawiszą.

Sobotnie wyniki I ligi: Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 2:3, GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki 1:1, Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 2:0, Rozwój Katowice - Bytovia Bytów 1:1, MKS Kluczbork - Wisła Płock 1:2, Arka Gdynia - GKS Katowice 1:0, Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka 3:1. W niedzielę zagrają Pogoń Siedlce z Zawiszą (17), Miedź Legnica z Chrobrym Głogów (18).