Piłkarze Zawiszy oceniają wygrany mecz w Siedlcach

W 3. kolejce I ligi bydgoszczanie odnieśli pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie. Zawisza pokonał 3:0 na wyjeździe Pogoń Siedlce. Oto co po spotkaniu powiedzieli nasi piłkarze.
Kamil Drygas: - Dwa ostatnie mecze, dwa zwycięstwa. Wierzę, że możemy grać jeszcze lepiej. Najważniejsze dla nas są wyniki, bo 4:1 [w Pucharze Polski z Chrobrym Głogów - przyp.red] i 3:0 to są super wyniki. Cieszymy się, że zagraliśmy na zero z tyłu, bo trener nas uczulał, żeby właśnie tak zagrać, było to dla nas najważniejsze. Sytuacje zawsze sobie jakieś stworzymy i w każdym meczu strzelamy bramkę, a jak będziemy grać na zero z tyłu, uważam, że będziemy wygrywać. W pierwszej połowie graliśmy za wolno. W drugiej połowie szybko strzeliliśmy pierwszą bramkę i ten worek z bramkami musiał się rozwiązać.

Jakub Łukowski: - Najważniejsze, że wygraliśmy mecz i zagraliśmy na zero z tyłu. Bardzo się cieszę, że padła moja pierwsza bramka w mojej seniorskiej karierze. Myślę, że w drugiej połowie było więcej miejsca na boisku i pokazaliśmy, że jesteśmy lepszym zespołem. Wygraliśmy 3:0 i wracamy do Bydgoszczy z trzema punktami.

Wasyl Panajotow: - Jestem szczęśliwy ze zdobytej bramki. Może to nie był mój najlepszy występ, ale najważniejsze, że wygraliśmy i pomogłem drużynie.