Sport.pl

Lider kontra wicelider. W niedzielę na Gdańskiej

Zawisza Bydgoszcz kontra Dolcan Ząbki. W niedzielę nasza drużyna, przewodząca w I lidze, zagra z drugą ekipą rozgrywek. Bilety już w sprzedaży.
Niedzielny pojedynek Zawiszy z Dolcanem rozpoczyna się o godz. 15. Po jedenastu kolejkach bydgoszczanie mają 21 pkt. Zespół z Ząbek tylko o jeden mniej. Stawką meczu jest więc dla Zawiszy znaczące powiększenie przewagi. Piłkarze liczą na doping kibiców. W sobotę po zwycięstwie w Chojnicach dziękowali grupie bydgoszczan, która pojechała ich wspierać podczas tego wyjazdowego spotkania.

Bilety na spotkanie można kupować w siedzibie WKS Zawisza (pod trybuną A) oraz od czwartku w kasach stadionowych: czwartek: 17-19; piątek: 11-19; sobota: 13-18; niedziela: 9-16.

Więcej o:
Komentarze (31)
Lider kontra wicelider. W niedzielę na Gdańskiej
Zaloguj się
 • pan-szach

  Oceniono 83 razy 63

  Mimo wielu przeciwności, które spotykają naszego bydgoskiego Zawiszy to możemy być dumni ! WKS powoli realizuje plan powrotu w szeregi ekstraklasy gdzie jest jego miejsce. Lecz nie wolno nam zapomnieć o zdrajcach Zawiszy (sptworu i patologii fans), którzy jeszcze nie dawno weszli w układ z „ojcem hydrobudowy” i chcieli ponownie okraść tożsamość bydgoskiego klubu tak jak to miało miejsce w 2003 roku. Pamiętnego roku byli oficerowie wraz kumplem E. Potokiem postanowili pod przykrywką stowarzyszenia przejąć sekcję piłki nożnej - co w sumie im się to udało. W 2006 roku całkowicie zniszczyli sekcję piłki nożnej, która mogła istnieć do dnia dzisiejszego ( w nowej strukturze) ! Przez wiele lat bydgoszczanie byli karmieni bajką o ratowaniu Zawiszy (większość w to uwierzyła ?). Bigalke ty wiesz, że My wiemy jak zniszczyłeś WKS Zawisze ! Przyjdzie dzień kiedy twój nieudany biznes z E. Potokiem ujrzy światło dzienne… My przyjdziemy po ciebie anty bohaterze bydgoskiej piłki a twoje stowarzyszenie będzie zniszczone do końca - obiecujemy ! WKS nigdy nie zginie..

 • z1946b

  Oceniono 53 razy 37

  Tylko zwycięstwo Zawisza tylko zwycięstwo!!!

 • yr1

  Oceniono 44 razy 28

  DALEJ DO PRZODU ... DO EKSTRAKLASY !!! WKS >>> WKS>>>WKS>>>

 • marcinbgd

  Oceniono 18 razy 10

  dawno mnie tu nie było.
  OOOO jaca? Co ta słychać? Znalazłeś już dziewczynę?
  www.flirtak.pl/profile/show/jaca2014-2017129.html

 • samaras22

  Oceniono 17 razy 9

  W treści artykułu jest jedno zdanie ,które wierni inaczej nie komentują .Od wielu miesięcy pytacie o wyjazdy kibiców W Chojnicach było około 100 wiernych fanów Zawiszy .Nikt nie dał zamknąć się w klatce tak jak robią to kibole .Po meczu około 40 -stu kibiców podziekowalo drużynie za zwycięstwo .Piłkarze nieco zdziwieni podeszli do nas i podziekowali za wsparcie .Wielki szacun dla tej grupki kibiców za odwagę na gorącym terenie Chojniczanki .A wy którzy negujecie wszystko i wszystkich nie potraficie się pogodzić z tym ,że tak naprawdę to was już nie ma .

 • jaca2014

  Oceniono 21 razy -7

  daki100 od 1000 nicków
  Uświadom wszystkim co robił Edward Potok w Zawiszy w 2003 pusta głowo.

  Możesz odpisać z innego konta - emeryta, belowa, szacha itd.

  Potok w 2003 roku w Zawiszy, komedia lepsza niż z ciebie !!!!
  Dawaj, tylko szybko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX