Zawisza pozbywa się piłkarzy. Pierwszy już odszedł

Zawisza - Olimpia 1:1. Wasił Panajotow (z lewej)

Zawisza - Olimpia 1:1. Wasił Panajotow (z lewej) (ŁUKASZ ANTCZAK)

Wasił Panajotow rozwiązał kontrakt z bydgoskim klubem. Z naszych informacji wynika, że wkrótce mają to zrobić także inni piłkarze.
Bułgar z Zawiszą podpisaną miał umowę do 30 czerwca tego roku. Rozwiązał ją już jednak w poniedziałek. - Na pewno Wasił jest trochę rozczarowany tym co się stało. Chciał do końca wypełniać swoje obowiązki. Nie uciekał w kontuzje. W niedzielę obok Gala Arela był jedynym obcokrajowcem, który zagrał w spotkaniu z GKS-em Katowice - mówi Marcin Hakman, menedżer piłkarza. Panajotow na pewno nie zagra w ostatnim ligowym spotkaniu tego sezonu. W niedzielę w Sosnowcu Zawisza zmierzy się z Zagłębiem. Bardzo możliwe, że do tego czasu z naszym klubem rozstaną się kolejni piłkarze. Nieoficjalnie wiadomo, że powodem są zaległości finansowe klubu wobec zawodników.

Potwierdziliśmy w dwóch źródłach, że istnieją. Jeden z pracowników klubu mówi - Czego można oczekiwać, jeśli pracodawca nie płaci od 2-3 miesięcy. Inna osoba związana z Zawiszą twierdzi, że część zawodników ostatnie pensje dostało w lutym. Dostają tyle, by nie mogli rozwiązać kontraktów z winy klubu i odejść za darmo.

- Szczerze mówiąc nic nie wiem o rozwiązaniu umowy z Wasiłem - skomentował całą sprawę trener Zawiszy Zbigniew Smółka.

Zobacz także
 • Ostatni mecz sezonu: Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice Garstka kibiców żegnała Zawiszę. Atmosfera w klubie fatalna
 • Anita Osuch i Radosław Osuch "Zawisza nie ma żadnej wartości". Za ile Osuch sprzedał klub
 • Anita Osuch i jej mąż Radosław na trybunach stadionu Zawiszy w Bydgoszczy Radosław Osuch sprzedał Zawiszę. Ale nie wiadomo komu
Komentarze (2)
Zawisza pozbywa się piłkarzy. Pierwszy już odszedł
Zaloguj się
 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 19 razy 3

  No cóż. Prawdziwi kibice wypięli się dupą do swojego mistrza osucha. A miało być tak pięknie. Rodziny z dziećmi a koniec końców pokazali gdzie mają "swój" klub.

 • z1946b

  Oceniono 9 razy -3

  @komentarzdramatyczny
  Wreszcie napisałeś prawdę o "najwierniejszych inaczej - prawdziwych kibicach" którzy razem z Osuchem świętowali awans w Bytomiu, a następnie dla paru złociszy wypięli się na niego, zdradzili Zawiszę i grozili każdemu kto tego nie zrobi razem z nimi - stąd taka a nie inna frekwencja.
  Banda złodzieji, bandytów i ludzi bez honoru czyli dokładnie tacy jak ty (specjalnie z małej litery, bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć) faszysto z ległej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX