27.10.2012 , aktualizacja: 31.03.2016 15:03
A A A

27.10.2012, godzina 14:00

Olimpia Grudziądz

• na żywo
Tylko sześć punktów w ostatnich sześciu meczach I ligi zdobyli piłkarze Zawiszy. Jeśli bydgoszczanie chcą awansować do ekstraklasy, najwyższy czas, żeby się przebudzili. Dziś w Grudziądzu derby z Olimpią
Olimpia zbliżyła się do Zawiszy tylko na jeden punkt. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Niedługo na portalu bydgoszcz.sport.pl wypowiedzi trenerów i nasze oceny

94 min. Koniec meczu. Zawisza przegrywa 0:1. W ostatnich siedmiu meczach bydgoska drużyna zdobyła tylko 6 punktów

91 min. Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty

90 min. To już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

85 min. Bydgoszczanie szarpia, walcza, ale bez powodzenia

78 min. Geworgiana zmienił Błąd. To już ostatnia zmiana w Zawiszy

77 min. Bliski szczęścia był Abbott. Szczupak w jego wykonaniu był piękny. Obronił Wróbel.

68 min. Druga zmiana w Zawiszy: Masłowski za Chałasa

66 min. Frańczak strzela celnie, ale obronił Kaczmarek

65 min. Zmiana w Olimpii: Frańczak za Grischoka

63 min. Do końca meczu niespełna 30 minut. Coraz mniej czasu na wyrównanie dla bydgoszczan

Kopacz gra teraz na prawej obronie. Mateusz Maka przeszedł na lewa stronę

58 min. Kopacz zmienia kontuzjowanego Jankowskiego

55 min. Woźniak strzela głową nad poprzeczką

53 min. A teraz zaatakowała Olimpia. Na szczęście nie było drugiego gola.

Chałas miał 200-procentowa szansę

50 min. A teraz świetna okazja dla Zawiszy. Dośrodkowania Geworgiana nie wykorzystał Chałas. Jego główkę obronił końcami palców Wróbel

48 min. Kaczmarek broni groźny strzał Kłysa.

47 min. Zawiszanie na poczatku drugiej połowy przeważaja, ale to Olimpia miała szansę. Strak niedokładnie podawał do Kaczmarka i ten musiał bronić strzału