Z pomysłu prezydenta zostało osiem literek. Bez Zawiszy

Zdjęcie numer 2 w galerii - Z pomysłu prezydenta zostało osiem literek. Bez Zawiszy

ŁUKASZ ANTCZAK

Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Z pomysłu prezydenta zostało osiem literek. Bez Zawiszy
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Z pomysłu prezydenta zostało osiem literek. Bez Zawiszy
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • samaras22

  Oceniono 16 razy 8

  Czytam właśnie wypociny z klamliwej Z-fans i nie mogę tego wszystkiego zostawić bez komentarza .Napisalbym na tej śmiesznej waszej stronie ,ale wy macie cenzurę ,boicie się niewygodnych komentarzy ,żeby czasami waszym w większości nie myślących żołnierzy nie ruszyły mozgownice .Skomlicie ,że może by tak wam oddać 4 -ta ligę ,że wy chcecie teraz ratować Zawiszę .NIGDY !!! Bydgoszcz ma dość patologii ,która przyczyniła się do upadku Zawiszy .Jestem pewny ,że ani Bruski ,ani Osuch ( bo tak naprawdę on do końca steruje z drugiego rzędu ) nie oddadzą wam Zawiszy .Budujcie sobie od podstaw swój kibolski klub ,nazwijcie go jak sobie chcecie ,ale bydgoszczanie na pewno nie będą w tym uczestniczyć .Zostaliście sami i teraz ,lament i płacz! Kara musi być długa i uciążliwa .Jesteście frajerami i naiwniakami ,mając nadzieję ,że wygracie zOsuchem .On niestety was przebił bo zniszczył Zawiszę na długie lata .Przez trzy lata skutecznie niszczyliscie klub .Zastraszaliscie najwierniejszych kibiców ,bluzgaliscie na piłkarzy ,właścicieli ,wam nic nie było na rączkę .We wszystkich klubach zmieniają się właściciele ,pilkarze , ale wasze puste banie tego nie ogarniają .Wasza porażka cieszy wielu bydgoszczan ,mimo ,że stało się to kosztem klubu który mamy w sercu od lat .A teraz manifestujcie , krzyczcie Zawisza to my .Tylko który Zawisza ?? Bo tego prawdziwego Zawiszy ,który jednoczyl a nie dzielił już nie ma ,i to wyłącznie wasza zasługa .

 • glencok

  Oceniono 31 razy 7

  SP miało dbać o to żeby nikt Zawiszy nie "wywiózł" z Bydgoszczy, a zrobiło sobie z tego patent na oczekiwany duży zarobek. A to że Zawisza nie może grać i wygrywać??? Że może przestać istnieć? Kogo z SP czy kiboli to obchodzi. "Kasa misiu, kasa" - jak mawiał klasyk.

 • boras1691

  Oceniono 26 razy 6

  Zawisza to modelowy przykład na to jak kibole wykańczają klub. Ale nie każda społeczność zasługuje na klub w Ekstraklasie. Porażka jednego miasta otwiera drogę do sukcesu innemu. W Bydzi kibole zniechęcili Osucha to może w innych miastach coś się rozwinie w twórczej symbiozie? Lublin, Tychy, Sosnowiec są na tej drodze. Zobaczymy co sie wydarzy w Łodzi, chociaż tamtejsi kibole też mogą zniechęcić do przejęcia klubów.
  Sytuacja jest ciekawa, zobaczymy jak nam się rozwinie "pilkarska geografia" Polski?
  Barany odpadną w przedbiegach

 • mojapoczta4

  Oceniono 13 razy 3

  Nie tylko literki zniknęły. Zniknęły też miliony z naszych wspólnych, miejskich pieniędzy;-)) Nie zniknęło (chyba, bo na razie o tym sza) zadłużenie spółki"Zawisza" wobec spółki skarbonki:-)) Bardzo by mnie interesował ten wątek. Podejmijcie Panowie Dziennikarze te istotne dla bydgoszczan sprawy, a nie ble ble ble )))) I ten nudny już atak w jednym kierunku podsycany przez gazetę. A mnie naprawdę interesuje sprawa wydania tylu milionów i zamiaru wydania jeszcze kolejnych na spłatę ewentualnego zadłużenia Osucha względem Osucha. Myślę, że wielu bydgoszczan bardziej interesuje ten wątek niż prowokacyjne bleblanie.

 • mojapoczta4

  Oceniono 11 razy 1

  Nie tylko literki zniknęły. Zniknęły też miliony z naszych wspólnych, miejskich pieniędzy;-)) Nie zniknęło (chyba, bo na razie o tym sza) zadłużenie spółki"Zawisza" wobec spółki skarbonki:-)) Bardzo by mnie interesował ten wątek. Podejmijcie Panowie Dziennikarze te istotne dla bydgoszczan sprawy, a nie ble ble ble )))) I ten nudny już atak w jednym kierunku podsycany przez gazetę. A mnie naprawdę interesuje sprawa wydania tylu milionów i zamiaru wydania jeszcze kolejnych na spłatę ewentualnego zadłużenia Osucha względem Osucha. Myślę, że wielu bydgoszczan bardziej interesuje ten wątek niż prowokacyjne bleblanie. Mam nadzieję, że doczekam się kiedyś wyjaśnienia tych spraw. Bo to wyjaśnić należy. A czy będzie zespół i w której lidze? Przecież miasto ma to w....poważaniu! To o co tu kopie kruszyć?

 • czyli.kon.karne

  0

  poszli won! parchy

 • michaelneil69

  Oceniono 5 razy -1

  JACUS...AYALI SPYTAJ CZY MOZESZ ?

 • michaelneil69

  Oceniono 5 razy -1

  COS PAN JACUS NIC NIE KOMENTUJE OD DLUZSZEGO CZASU.KIEROWNICTWO ZABRONILO?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Sport.pl